Kabinetā

 konsultācija

nodarbība

masāža

Fizioterapeita nodarbības

Konsultācija

Fizioterapeits konsultācijas laikā izvērtē un iesaka konkrētajam indivīdam tīkamas un viņa veselības stāvoklim, fiziskajai sagatavotībai, vecumam un dzimumam atbilstošas fiziskās aktivitātes.

 

Kas notiek konsultācijā?

Fizioterapeita konsultācijas laikā, sadarbībā ar klientu, tiek noskaidrota anamnēze (problēmsituācijas vēsture), veikta somotoskopija (balsta kustību aparāta izvērtējums), noteikta funkcionālā diagnoze un sastādīts īstermiņa un ilgtermiņa individuāls fizioterapijas plāns.

Fizioterapeita konsultācija ir būtiska, ja nejūtaties labi, esat pēc slimības, traumas vai vienkārši gribat noskaidrot savu locītavu, kustību balsta aparāta kondīciju un attiecīgi tad, tieši kuras kustību terapijas nodarbības un fiziskās aktivitātes vispār būtu piemērotas Jums.

Konsultācija ilgst 45 - 60 minūtes, līdzi jāņem īsais sporta tērps.

 

Nodarbība

Fizioterapeita nodarbībā kabinetā, pēc vajadzības, ar dažādu fizioterapijas metožu (PIR, PNF, masāža un/vai manuālā terapija, u.c.) un atbilstoša inventāra palīdzību tiek pielietoti vispārattīstošie un speciālie, dinamiskie un statiskie vingrojumi, kas nostiprina galvenās muskuļu grupas, stabilizē locītavas, mazina muskuļu disbalansu, kā arī atvieglo muguras un locītavu sāpes.

Gan pieaugušie, gan bērni, darbojoties kopā ar fizioterapeitu, labāk izprot sava balsta kustību aparāta un muskuļu pamatdarbības principus, kā arī piemērotās fiziskās aktivitātes un veselīga uztura nozīmi ikdienā!

Ar pašiem mazākajiem, sākot no 3 mēnešu vecuma nodarbojamies pēc Bobota metodes, vecākiem apmāca Handlingu (prasmīgu zīdaiņu aprūpi).

 

Cena

no 20 EUR

Kabinetā

Luīze

Raksti

Kontakti

Baseinā

Mājās

radīts ar martinslinde.lv