Baseinā

Kustību terapija ūdenī

Individuālas
nodarbības baseinā

Pirms nodarbību uzsākšanas baseinā notiek fizioterapeita konsultācija, kurā tiek izveidots individuāls fizioterapijas plāns.

Nodarbībā, pēc vajadzības, ar dažāda un atbilstoša baseina inventāra palīdzību, tiek pielietoti vispār attīstošie un speciālie, dinamiskie un statiskie vingrojumi, kas nostiprina galvenās muskuļu grupas, atslogo locītavas, mazina muskuļu disbalansu, kā arī mazina muguras un locītavu sāpes.

Nāc un izbaudi sajūtu, ka ikdienā neiespējamie kustību virzieni un amplitūdas – baseinā kļūst iespējamas!

VIETA
Veselības Centrs Biķernieki.
Lielvārdes iela 68/1, Rīga

CENA
no 24 EUR

 

 

Nodarbības mazajās grupās

 

PIEKTDIENĀS

14.00 Topošās māmiņas

15.00 Zīdaiņi ar pavadoni “Jestrie Jūraszirdziņi”

16.00 Pirmskolnieki “Draiskie Delfīni”

17.00 Sākumskolnieki “Varenie Vaļi”

 

VIETA

Veselības Centrs Biķernieki.
Lielvārdes iela 68/1, Rīga

 

 

 

 

Topošās māmiņas

PIEKTDIENĀS 14.00
Cena no 17 EUR

Pirms nodarbību uzsākšanas baseinā vēlama fizioterapeita konsultācija.

Aqua fitness topošajām māmiņām ļauj fiziski un garīgi sagatavoties dzemdībām. Vingrošanas laikā tiek saudzīgi stiprināti vēdera, muguras, roku un kāju muskuļi, kā arī atslogotas locītavas, kas grūtniecības laikā ir īpaši svarīgi. Nodarbībā pasīvi iesaistās arī mazulis!

Ūdens vide labvēlīgi ietekmē topošās māmiņas un mazuļa centrālo nervu sistēmu, tādējādi palīdz atbrīvoties no ikdienas stresa un uzlabo psihoemocionālo stāvokli. Šīs nodarbības vienkārši palīdz justies labi gan mammai, gan mazulim!

Sievietes peldētprasme šajās nodarbībās nav obligāta, būtiski ir ūdens vidē justies komfortabli.

 

 

 

 

 

Zīdaiņi ar pavadoni
 “Jestrie Jūraszirdziņi”

PIEKTDIENĀS 15.00
Cena no 15 EUR

(0,6-3 g. ar vecākiem baseinā) - veselību un imunitāti veicinoša nodarbība, kur ar spēļu un rotaļu palīdzību tiek apgūti peldētprasmes pamati. Ar bērnu kopā ir 1 pieaugušais, kurš sadarbojas un ūdenī jūtas komfortabli!

Fizioterapeits nodarbības laikā vēro bērna darbošanos ūdenī un iesaka vēlamās aktivitātes, tādējādi normalizējot muskuļu tonusu, un veicinot secīgu kāju un roku sadarbību. Nodarbības laikā nodarbības vadītājs sadarbībā ar pieaugušo pieradina bērnu pie ūdens vides, iesakot kā un kurā brīdī pareizāk pieturēt un motivēt mazuli aktivitātēm ūdenī.

 

 

 

 

 

Pirmsskolnieki 
"Draiskie Delfīni"

PIEKTDIENĀS 16.00
Cena no 15 EUR

(4-6 g. bez/ar vecākiem baseinā) - veicina bērnu socializēšanos, norūda un uzlabo stāju. Bērni ar rotaļu un spēļu elementiem turpina apgūt peldētprasmes pamatus un sāk mācīties piedalīties nodarbības bez vecākiem.

Aqua fitness mazajiem kalpo kā veselību un imunitāti stabilizējošs faktors. Šajās nodarbībās, kamēr tas ir nepieciešams, mazais vēl arvien var (ja nepieciešams) darboties kopā ar pieaugušo. Nu jau nodarbības laikā arī pašam bērnam vadītājs dod nepieciešamos norādījumus.

Klātesošais pieaugušais (pēc vajadzības) – motivē un iedrošina bērnu aktīvi līdzdarboties, kā arī, pēc vajadzības, palīdz viņam veikt konkrētus uzdevumus.

 

 

 

 

 

Sākumskolnieki “Varenie Vaļi”

PIEKTDIENĀS 17.00
Cena no 12 EUR

(7-10 g. bez vecākiem baseinā) Šajās nodarbībās bērni apgūst peldētprasmes pamatus un piedalās nodarbībās bez vecāku klātbūtnes. Nodarbības veicina bērnu socializēšanos, norūda un uzlabo stāju.

Aqua fitness sākumskolēniem kalpo kā veselību un imunitāti stabilizējošs faktors. Bērni ar rotaļu un spēļu elementiem turpina apgūt peldētprasmes pamatus.

Fizioterapeita nodarbības

radīts ar martinslinde.lv